Chalupa U Čarodějky

Chalupa u Čarodějky se nachází ve Vernířovicích v okrese Šumperk v Jeseníkách nedaleko lázeňského městečka Velké Losiny s termálními lázněmi a bazénem.

​Provoz zařízení je zaměřen především na rekreaci rodin s dětmi, školy v přírodě, školení, kurzy (společenská místnost – jídelna ), lyžařské a turistické výlety.  Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a TV.

Přístup k internetu přes wi-fi.

Do skiareálu Brněnka vzdáleného cca 1,5 km vozíme zdarma skibusem.

K dispozici 17 lůžek , 7 pokojů s vlastním soc. zařízením , společenská místnost .

Strava se podává v hotelu Reoneo vzdáleném 70 m. 

Ceny za ubytování v Jeseníkách

  • Pokoje jsou vybavený vlastním sociálním zařízením.
  • Bar s výčepem

Pronájem celého objektu 

3900,- Kč / noc + el.

V zimní topné sezóně 4900,- Kč / noc + el.

Možnost vlastního vaření nebo stravy v hotelu Reoneo – 80 m

Nástup pobytu od 14:00 Hod.

Ukončení pobytu do 10:00 Hod.

Platební a storno podmínky:

1. Cenu pobytu lze hradit hotově, převodem z účtu (dokladem je výpis z účtu, ze kterého je patrné, že částka byla odepsána z účtu) nebo poštovní poukázkou (dokladem je ústřižek složenky). Minimální záloha je 50% z ceny pobytu. (platební kartou u Nás NELZE platit.)

2. V případě částečné úhrady bude zbylá část uhrazena v den příjezdu nebo max. do skončení pobytu hotově.

3. V případě neuhrazení částky (zálohy) v uvedeném termínu jsme nuceni rezervaci ubytování a služeb zrušit.

4. Rekreant je oprávněn zrušit pobyt kdykoliv. Zrušení musí být provedeno písemně, osobně nebo telefonicky a platí pro ně následující stornopoplatky, přičemž pro stanovení dne zrušení je rozhodující datum na poštovním razítku (e-mailu)doručení písemného oznámení o zrušení pobytu.

5. Při zrušení rekreace v době 60 dní a více před nástupním termínem se platba vrátí rekreantovi. Při zrušení rekreace v době 46 – 59 dní před nástupním termínem činí stornopoplatek 30% z ceny pobytu. Při zrušení rekreace v době 31 – 45 dní před nástupním termínem činí stornopoplatek 50% z ceny pobytu. Při zrušení rekreace v době 10 – 30 dní před nástupním termínem činí stornopoplatek 80% z ceny pobytu. Při zrušení rekreace v době 9 dní a méně před nástupním termínem činí stornopoplatek 100% z ceny pobytu.

6. Plná cena se rekreantovi vrátí vždy, když na zrušený termín bude zapsán náhradník eventuelně pokud dojde ke stornu z mimořádně závažných důvodů.

7. Za nedočerpaný pobyt se poměrná část poukazu nevrací.

8. Po skončení pobytu je rekreant povinen uhradit hodnotu spotřebované elektrické energie (chatky) a rekreační poplatek, případné škody a ztráty na vybavení, které způsobil on nebo osoby s ním zapsané.